Výborná a prehľadná aplikácia nemusí byť vždy komerčne populárna a graficky dokonalá. Aplikácia, ktorá môže zachrániť život a urobiť každého človeka lepším človekom je výnimočnosť. Táto konkrétna, ktorú si predstavíme dnes, má mnoho kvalít. Jednoduché grafické stvárnenie prekonáva obsah. Jej spustenie a ovládanie je veľmi spoľahlivé a bezproblémové. Jednotlivé témy, s ktorými sa môže človek stretnúť pri potrebe použitia prvej pomoci, sú zoradené hneď po sebe a ďalej zobrazujú informácie o priebehu záchranného úkonu, zobraziť externé video, alebo v aplikácií môžete vybrať, či ide o daný úkon predvádzaný na dospelom, či na dieťati.

Pri resuscitačných úkonoch vám aplikácia dokonca pomôže so zvukovým odpočítavaním správnej resuscitácie.

Prvá pomoc aplikácia Android

Môžete sa otestovať
Pri prejdení všetkých okruhov, ktoré prinášajú rôzne situácie a k nim jednotlivo aj riešenia, si môžete trúfnuť na testy. Tie v piatich otázkach otestujú a ohodnotia vaše odpovede. Niektoré z nich doslova dokážu vytvoriť lepšieho človeka. Mnoho ľudí totiž nedokáže poskytnúť prvú pomoc, keďže nikdy nič také nepotrebovali a necítia potrebu sa tomu venovať.

Krajina záchrancov, Prvá pomoc

Aplikácia umožňuje otáčanie monitoru na šírku mobilného telefónu. Jej fungovanie nepotrebuje spájanie s niečím, s osobnými údajmi, a ani nezobrazuje reklamu. Kompletne v slovenčine, samozrejme. Na webe má aplikácia pomerne dobré ohodnotenia a zaujímavosťou je, že ju pár názorov odporúča ako súčasť predinštalovanej výroby mobilných telefónov.

Veľkosť: 4,3 MB
Download: Play.google.com