Mobily dnes málokdy vydrží déle než 2 roky. Stačí pád z metru na zem a z drahého mobilu máte nefunkční kus. Vrážet do nového mobilu desítky tisíc je tedy zbytečné. Máme pro vás jiný a lepší tip. Pořiďte si nový a bezkonkurenční cenu na AliExpressu.

1

Kde jsou ty časy, kdy byl nákup mobilu svátek. Dnes neuplynou dva roky a musíte si pořídit nový model, protože ten starý je buď natolik zastaralý, že nezvládá nejnovější funkce nebo je nefunkční. Nezoufejte, na čínském fenoménu AliExpress nakoupíte smartphone za tak skvělou cenu, že byste si koupi mobilu mohli dovolit každý měsíc.

Nákupy na AliExpressu jsou současným fenoménem

Nakupování na internetu začínají dominovat čínské e-shopy, které si díky nízkým nákladům mohou dovolit ceny, které by vám tuzemský e-shop nikdy nemohl nabídnout. Navíc s dopravou zdarma přes půl zeměkoule. A nejvýznamnějším z vlny čínských e-shopů je právě AliExpress.

Bojíte se kvality výrobků? Na AliExpressu strach mít nemusíte, mobily prodávají oficiální distributoři, na které jsou kladeny přísné podmínky. Pro naprostou jistotu si můžete přečíst recenze ostatních uživatelů a kdyby se přece jenom nějaký problém vyskytl, tak není nic snadnějšího než zboží reklamovat. Nákupy z Číny jsou tak naprosto bezpečné a spolehlivé.

Mobily Xiaomi – skvělý výkon za nízké ceny

Společnost Xiaomi je v současnosti nejrychleji rostoucím výrobcem mobilů v Číně. Proč je právě tato značka tolik populární? Díky své politice šíleně nízkých cen, v kombinaci s použitím těch nejnovějších technologií se mobily Xiaomi mohou pochlubit nejlepším poměrem cena/výkon. Jaké modely jsou právě in? Vyzkoušejte Xiaomi Redmi Note 4 nebo starší model Xiaomi Redmi 3s.

2

Získejte za nákup na AliExpressu odměnu od Tipli

Nákup na AliExpressu je výhodný sám o sobě, ale s odměnou od cashbackového portálu Tipli získáte mobil ještě levněji. Jak cashback funguje? Nejprve se zdarma zaregistrujete na Tipli, přejdete do AliExpressu, kde si koupíte Xiaomi Redmi Note 4 za 4 356 Kč. Samotné kouzlo nastane až po dokončení nákupu, kdy vás za nákup Tipli odmění 217,6 Kč.

TIP: Nevládnete angličtinou? Nevadí, Tipli vám poradí, jak nakupovat na AliExpress česky. Nebo pokud máte trpělivost, tak vyzkoušejte tento kvalitní kurz angličtiny.

3

Nejvýhodnější nákupy na internetu s cashback portálem Tipli

Mobil ale není jediným produktem, který na AliExpressu nakoupíte. Vybrat si můžete z milionů kusů příslušenství k vašemu mobilu. AliExpress má příslušenství pro každou značku mobilů, včetně iPhonů. Cashback odměnu od Tipli získáte za každý nákup, takže se nezapomeňte zdarma zaregistrovat na Tipli a nakupujte výhodněji.

Contents