Púzdro Galaxy S5Popri štandardnej ponuke príslušenstva ako sú náhradné batérie, napájacie mikro USB káble alebo ochranné fólie, ponúkne Samsung aj ďalšie príslušenstvo a to hneď 11. apríla, teda v samotnom úvode predaja očakávaného modelu Samsung Galaxy S5, ktorý sa na Slovensku začne predávať spoločne s ďalšími krajinami. Okrem puzdier v čiernej a bielej farbe ponúkne Samsung aj farebné varianty tohto príslušenstva v metalickom prevedení.

Flipové puzdro S View
Kryt S View má v prednej časti priehľadné okienko, pomocou ktorého je možné vidieť informácie, ako napríklad dátum, čas, telefónne číslo prichádzajúceho hovoru, zmeškané hovory, SMS správy alebo stav batérie a pristupovať k panelu hudobného prehrávača bez toho, aby bolo nutné kryt otvoriť. Jeho zadná strana sa jednoducho nasadí namiesto štandardného krytu batérie telefónu, aby telefón nepôsobil objemným dojmom. Otvorením alebo zatvorením krytu S View sa tiež telefón automaticky zapne alebo vypne.

Flipové puzdro s vreckom
Tento kryt bol navrhnutý špeciálne pre smartfón Samsung GALAXY S5. Vďaka svojim vlastnostiam kombinuje maximálnu ochranu displeja pred poškodením s praktickým využitím. Toto otváracie puzdro má totiž na vnútornej strane vrecko na kreditnú kartu, vďaka čomu si so sebou večer nemusíte brať peňaženku a budete mať všetko prehľadne pri sebe. Keď puzdro otvoríte, telefón to rozpozná a automaticky zapne displej. Zatvorením sa displej opäť vypne.

Dotykové pero C-Pen
C-Pen je kovové dotykové pero, ktoré v sebe kombinuje z jednej strany klasické pero a z druhej strany elektronické pero. Vďaka svojim parametrom sa Samsung dotykové pero C-Pen lepšie drží a je elegantným príslušenstvom pre zjednodušenie práce s GALAXY S5.

Ochranný zadný kryt plus
Ochranný kryt plus v jemnom šedom prevedení sa na telefón veľmi ľahko nasadí. Je vyrobený z odolnej gumy, ktorá zaistí kompletnú ochranu proti poškodeniu pri nárazoch a pádoch a zároveň používateľovi poskytne pohodlnejšie uchopenie bez rizika vykĺznutia.

Bezdrôtové nabíjanie
Z ponuky pre bezdrôtové nabíjanie si budú môcť majitelia GALAXY S5 vybrať buď kompletný balík, ktorý obsahuje kryt, podložku a nabíjačku, alebo si komponenty zakúpiť samostatne. Okrem klasického zadného krytu pre bezdrôtové nabíjanie bude v ponuke aj S View puzdro (čierny a biely variant).

Indukčná podložka v kombinácii so špeciálnym zadným krytom umožňuje bezdrôtové nabíjanie, takže telefón stačí na podložku jednoducho položiť a ďalej sa nemusíte o nič starať.

Ďalšie príslušenstvo:
Náhradné batérie s nabíjacím krytom (biela)
Batéria
Multi nabíjací kábel (biela, čierna)
Napájací kábel mUSB (biela, čierna)
Ochranná fólia