Sú to hlavne športové prenosy a zaujímavé udalosti v hlavnom spravodajstve, ktoré si náhle chcete pozrieť, no nejde to, lebo trčíte v zápche, alebo v zamestnaní. Nie, nikto nechce nikoho navádzať na porušovanie pracovnej disciplíny, no aj ten najprísnejší šéf musí mať pochopenie, že národná hrdosť a záujem o šport je zdravým prejavom… niečoho. Identifikujme to rôzne. Dostať do mobilu či tabletu televíziu sa dá pomocou live streamov. Ak je však preťažený, ste v háji. V tom najlepšom prípade ani neexistuje, či ho televízia blokuje. Za naozaj veľmi malý poplatok sa však dá do mobilu dostať celá televízia tak, ako je tvorená. Vrátane reklám, chýb, v kuse od rána do večera, či ako nonstop cyklové vysielanie.

Antik tv

AntikTV GO

Aplikácia pre Android, ale ak chcete, pokojne aj pre iOS a Windows od verzie 8.1. z Microsoft Market, dokáže toho naozaj veľa. Primárne je však slušným prehľadom slovenských televíznyc h staníc. Dokonca aj takých, o ktorých ste stopercentne nikdy nepočuli. Teda ak nie ste zamestnancom televíznych spoločností, ktoré musia mať prehľad o konkurencii aj medzi regionálnymi televíziami. Televízií je v ponuke naozaj veľa. Klasické ako Wau, Joj, Markíza, DajTo, Jednotka, Dvojka, Doma a mnoho iných sú doplnené aj pikantnou televíziou, detskými stanicami, plateným RiKom, hudobnými a náučnými kanálmi a ešte ďaleko viac. Regionálnych televízií je požehnane a doplnené to je rozhlasovými stanicami.

Aplikácia

Aplikácia má ako nainštalovaná v mobile objem dát 9,17 MB a pár dát „údajov“. Ako balíček dát je stiahnutá ako ešte menšia. Nič veľké, stiahnutá je rýchlo a inštalovaná okamžite. Po spustení zobrazuje počet minút, ktoré máte k dispozícií ako neprihlásený užívateľ. Tých pár minút stačí na otestovanie fungovania napríklad aj archívu. Prihlásením do účtu, či jeho vytvorením, sa k ničomu nezaväzujete.  Aplikácia má možnosť  nákupu paušálu. Minimálne obdobie je 3  mesiace no pri cene necelých 8 eur je to skôr symbolická cena, ak vám to sprístupní všetky kanály vrátane archívu (10 dní pre všetky väčšie televízne stanice) a ešte k tomu ponúka internet kdekoľvek.

Poteší:

  • Prehľadná a rýchla aplikácia bez REKLÁM a postrehnuteľných negatív
  • Nie veľká cena za nakoniec neobmedzený prístup k televízií, obmedzený možno a len predplateným obdobím.
  • Aplikácia v slovenčine, netvorí záťaž a má jednoduchú manipuláciu.
  • Archív na 10 dní
  • Možnosť pretáčania videa a full screen
  • Možnosť výberu kvality streamovania
  • Televízia sa dá pozrieť následne absolútne kdekoľvek
  • Made in Slovakia, nejde o žiadnu zahraničnú spoločnosť.

Stiahnuť sa dá na: Empire

Contents