Samsung GALAXY S5Smartfón Samsung GALAXY S5 bude na slovenskom trhu prvýkrát v predaji už zajtra, 11. apríla 2014. Jeho majitelia sa môžu tešiť nielen z prémiového dizajnu a funkcií, ale aj na poriadny balík aplikácií a služieb, ktoré dostanú pri nákupe zdarma. Obsah je z najrôznejších oblastí a umožní používateľom vychutnať si smartfón skutočne naplno.

„Aby si spotrebitelia užili svoj nový smartfón Samsung GALAXY S5 skutočne naplno, rozhodli sme sa ho vybaviť rozmanitým obsahom z mnohých oblastí. Používatelia tak budú mať prehľad o aktuálnom dianí a na svoje si prídu aj fanúšikovia športu,“ sľubuje Jan Vaníček, Content Manager spoločnosti Samsung Electronics Czech and Slovak.

Športoví fanúšikovia určite ocenia aplikácia Endomondo, ktorá bude k dispozícii s jednoročným predplatným verzie Endomondo Premium a GALAXY S5 sa tak stane dokonalým nástrojom pre ich tréningové potreby a plány. Pre všetkých pracovných profesionálov je tiež pripravený trojmesačný prémiový účet v službe LinkedIn, ktorý umožní jednoducho hľadať nové profesionálne kontakty. Samozrejme, v ponuke nechýba ani cloudové úložisko Dropbox s priestorom 50 GB.

Medzi ďalšie prémiové aplikácie a služby, ktoré budú zdarma prístupné pre všetkých majiteľov smartfónu Samsung GALAXY S5, patria napríklad:

  • Bloomberg BusinessWeek+: správy zo sveta obchodu a trendy na trhoch spoločne s exkluzívnym obsahom a interaktívnymi funkciami. Prístup na 1 rok zadarmo.
  • Wall Street Journal: nepretržité finančné, obchodné a svetové správy. Polročné predplatné.
  • Skimble: funkcia Workout Trainer prináša tisíce multimediálnych tréningov pod vedením odborných trénerov. Tréningy sú doplnené dynamickými videami s ukážkami jednotlivých pohybov, fotografiami a textovými pokynmi. Polročné členstvo v prémiovej službe Pro+.
  • Evernote: umožňuje používateľom organizovať si čas, ukladať nápady a zvýšiť produktivitu. Trojmesačné predplatné služby Evernote Premium. Túto akciu je možné využiť v rámci jedného účtu.

To však nie je všetko. Kompletný prehľad aplikácií a služieb nájdete na stránke: samsung.com, prípadne priamo v smartfóne cez widget Galaxy Gifts. Súhrnná hodnota tohto obsahu zdarma je takmer 300 EUR. Samsung GALAXY S5 bude na slovenskom trhu dostupný od 11. apríla 2014 najskôr v čiernom, alebo bielom prevedení za odporúčanú maloobchodnú cenu 679 € vrátane DPH. V dvoch vybraných značkových predajniach Samsung – v Bratislave a Košiciach – bude spustený predaj presne o 11:11 hod. Prví záujemcovia, ktorí si kúpia GALAXY S5 v každom z obchodov, dostanú úplne zadarmo inteligentné hodinky Gear Fit v hodnote 189 €. Informácie o počte zariadení budú k dispozícii na jednotlivých predajniach.