The Simpsons Tapped Out je populárna Android hra, ktorá je ako jedna z mála hier založená na motívy skutočných Simpsonovcov. To sa týka aj Halloweenskych špeciálov, ktoré sú populárne počas jesene v samotnom seriáli, no spomína si ich aj hra samotná. Už mesiac dozadu sme sa mohli ako hráči stretnúť s viacerými novými objektmi, stavbami a postavičkami v hre. Pokiaľ sledujete seriál a spomínate si na viaceré príbehy Halloweenskych špeciálov, potom vám istotne budú hovoriť mnohé z noviniek, ktoré hra priniesla.

Tapped Out Halloweensky špeciál

Halloweenske postavy a budovy
Spomínate si na ufónov Kanga a Kodosa? Alebo havrana, babu jagu, zombie, alebo dokonca žijúceho na súši? Sú to postavy, ktoré sa objavili raz, alebo opakovane a práve teraz je čas, aby sa objavili taktiež. Spolu s nimi je v hre množstvo nových úloh a možností. Medzi novými stavbami je cintorín, zvierací cintorín, predajne, cigánska veštiareň, tekvice, obesenec na strome, alebo predmety ako strašidelné auto, dom hrôzy a podobne. Otázne je, čo sa stane po Halloweene? Zmeny sa dočkali aj postavy, ktoré už poznáme. Nové úlohy a rozdelenie na dve tváre získali na spôsob doteraz fungujúceho Barta a zároveň Barta pomaľovaného pre Krustyho tábor aj Marge, Flanders, homer alebo pán Bearns. Bearns má úlohu vampíra, ktorý má zaujímavé úlohy, a získať túto jeho podobizeň môžete zakúpením jeho hrobky. Flanders má druhú podobu diabla, Marge zase čarodejnice, Homer má svoju halloweensku podobu taktiež.

Tapped Out Halloween Simpsons

Celý Halloween upravuje hru do zásadnej podoby. Pridáva novú hodnotu, mimo peniaze, XP a šišky, a to GOO. Táto hodnota stvárnená modrou skúmavkou prináša pri väčšom zbieraní ružové šišky. Tých je však mizerne málo, vzhľadom na vážnosť a ich vzácnosť je až neprimerané, ako málo ich je možné získať svedomitou prácou.

Tapped Out Halloween Simpsons

Hre samotnej sa venujú slovenské stránky https://www.finstart.cz, kde je aj ohľadom hallowenskeho dielu o niečo viac informácií.
Ďalšie obrázky nájdete na Facebook stránkach Simpsonovci.eu