Honor X8 je dalším krokem k návratu výrobce na tamní trh. Zařízení má tendenci uspokojit publikum, které čeká na získání cenově dostupného smartphonu, který by byl vybaven špičkovými specifikacemi.

Honor x8 barva velmi decentní a společnost nabízí barvy titanově stříbrná, půlnoční černá nebo oceánská modrá. Zařízení nabízí úložiště o velikosti až 128 GB spolu s 6 GB RAM doplněné technologií RAM booster.

Ještě před několika lety se Honor’s Magic UI stalo velmi oblíbeným softwarovým skinem na jeho nejnovějších smartphonech. A nyní, po několikaleté přestávce, se toto stalo jedním z prvních telefonů Honor, který přináší stejný zážitek s vašimi oblíbenými službami Google Play na palubě.

VÝHODY Honor X8:

● Velký Full HD displej s vysokou obnovovací frekvencí

● Spolehlivá a silná baterie

● Velmi cenově dostupné

Nevýhody Honor X8:

● Špatná kvalita sestavení

● Neklidný výkon

● Ohromující kamery

Specifikace Honor X8

Design:

Honor X8 je velmi tenké a lehké tělo zařízení. Zařízení váží asi 177 g a má tloušťku 7,5 mm, takže zařízení představuje pozoruhodný upgrade.

Vypínací tlačítko je umístěno spolu s kolébkami hlasitosti na pravé straně zařízení. Tlačítka jsou umístěna pěkně, aby byla snadno dostupná pro každý typ uživatele.

Tlačítko napájení zařízení je vybaveno snímačem otisků prstů, který je poměrně rychlý a citlivý. Nabíjecí port zařízení je USB TYPE-C spolu s 3,5 mm audio jackem a velmi základním mikrofonem pro účely volání.

Zobrazit:

Telefon Honor X8 je dodáván s 6,7palcovým IPS LCD panelem. Displej je plně plochý a nabízí Full HD+ displej spolu s obnovovací frekvencí 90 Hz. Zařízení má děrovanou kameru s dobrou způsobilostí pro sluneční světlo.

Výkon:

Honor X8 je vybaven 6nm čipsetem Qualcomm Snapdragon 680 s 6GB RAM a 128GB úložištěm. Zařízení je vybaveno posilovačem RAM a zařízení může používat své další 2 GB úložiště jako RAM, aby udrželo v paměti další aplikace.

Jedná se o chytrou funkci obvykle vyhrazenou pro smartphony vyšší třídy a v tomto případě funguje dobře.

Procházení sociálních médií, jako je Instagram, může být nekonzistentní, zatímco použití nativní aplikace fotoaparátu v různých aplikacích sociálních médií není ideální. Multitasking s obrazem v obraze při používání Map Google nebo YouTube může být náročný vzhledem k tomu, jak pomalý je tento telefon. Celkově je to ale dobrý telefon.

Baterie:

Honor X8 je jedním z nejlepších levných smartphonů, které jsou nabité slušnou výdrží baterie. Zařízení nabízí 4000mAH článek a baterie bez problému vydrží až 2 dny.

Zařízení je pěkně navrženo tak, aby nežralo výdrž baterie. Telefon je schopen nabít z 0 na 100 procent za hodinu.

Kamery:

Honor X8 je vybaven nastavením čtyř fotoaparátů, zatímco normálně používá pouze dva ze svých senzorů. Zařízení je vybaveno 64MP širokoúhlým objektivem a 5MP ultraširokoúhlým objektivem, který zlepšuje kvalitu obrazu.

Další dva objektivy jsou 2MP makro a 2MP hloubkový snímač. Rozlišení se zdá být velmi nízké na občasné smysluplné kliknutí.

Závěr

Honor X8 je levný smartphone, který není určen pro každého kromě těch, kteří znají hodnotu telefonu. Nejlepší je, že smartphone nabízí služby Google Play.

Pro milovníky telefonů, kteří chtějí dobrou výdrž baterie a dobrý displej za rozumnou cenu, je telefon Honor X8 dobře vybaven. Díky kombinaci designu a výběru materiálů je Honor X8 lehkým telefonem, který v této cenové kategorii možná nenajdete.