Ak ste už neraz počuli o Android TV, minulý rok dostalo toto pomenovanie svojho zástupcu. Tým je v súčasnosti Google TV. Prináša množstvo zmien, o ktorých by ste mali vedieť. Ak sa totiž rozhodnete pre takúto TV, rozhodne to neoľutujete. Bude na vás čakať rad inovácií a v neposlednom rade aj množstvo benefitov, ktoré si určite užijete.

Android TV bol operačný systém využívaný smart televízormi známymi značkami z celého sveta. Medzi tie patrili napríklad Sony, Philips alebo Panasonic. Android TV však ešte minulý rok nahradil Google TV, ktorý je vylepšený o množstvo nových a moderných inovácií. Doma by ste totiž mali mať viac ako len televíziu so základnými stanicami, a to presne Google TV na plnej čiare spĺňa.

Google TV a jeho charakteristika

Počuli ste už niekedy o Google TV? Vo všeobecnosti platí, že ide o nový – moderný operačný systém, ktorý je určený pre smart televízory. Taktiež sa hovorí, že nahrádza starší systém, ktorým bol Android TV, ako sme si už spomínali vyššie v článku. Rozdiel je v tom, že Google TV prináša vynovené funkcie, ktoré v dnešnej dobe ocení skutočne každý. Najvýraznejšie je tiež pracovné prostredie, ktoré je v rámci tejto televízie prepracované až do tých najmenších detailov. Ide o moderné prostredie, ktoré si zamilujú všetky vekové kategórie.

Ak by vás zaujímalo viac informácii o tejto novinke na trhu, viac o Google TV sa dozviete tu: https://www.hacom.sk/eshop/google-tv/c-650.xhtml. Preto neváhajte a prečítajte si viac zo sveta noviniek a Google TV.

Okrem iného, vedeli ste, že na Google TV môžete hrať aj online hry? Zabaviť sa tak budete môcť spolu so svojou rodinou, blízkymi alebo priateľmi. Je to rozhodne skvelé a zábavné vyplnenie vášho voľného času. Tak čo, zaobstaráte si Google TV aj vy?