Vybrať výhodné havarijné a zákonné poistenie sa môže javiť ako náročný úkon plný dlhých hodín porovnávania, dnes sa však dá poistenie porovnať skutočne jednoducho – pomocou tohto portálu!

Auto je vec, ktorá požiera peniaze ako máločo. Kúpa auta je totiž len prvým výdavkom, ktorý za auto dáte. Nech si už kúpite akokoľvek lacné auto, každý mesiac vás bude stáť nejaké peniaze. Azda najdrahšou položkou je benzín alebo nafta, bez ktorých je vám auto skutočne k ničomu. To, že ceny nafty a benzínu sa držia na dosť vysokých hodnotách a klesať sa nechystajú, je holý fakt, ktorý musia všetci motoristi akceptovať. Pohonné hmoty však predsa len môžu byť len zlomkom toho, čo do auta budete musieť investovať. Časom si totiž zaručene vaše auto vypýta nové pneumatiky, nejaké tie opravy a výmeny prevádzkových kvapalín. A tu výdavky predsa len nekončia, je tu totiž poistenie, dokonca dva druhy poistenia. Zákonné poistenie je zo zákona povinné, nikto sa mu teda nevyhne, havarijné poistenie už povinné nie je, avšak väčšina vodičov ho uzatvára, keďže sa oplatí. Ako teda nájsť najvýhodnejšie havarijné a zákonné poistenie a vyhnúť sa tak zbytočne vysokým výdavkom?

Porovnávame online

Pre všetkých ľudí, ktorí si chcú rýchlo a jednoducho porovnať ponuky poistenia, je tu portál onlinePorovnanie.sk. Jedná sa o porovnávací portál nezávislej maklérskej spoločnosti Insuria consulting, ktorého úloha je jasná – umožniť ľuďom porovnať si ponuky vybraných druhov poistenia jednotlivých poisťovní, ale aj sprostredkovať uzatvorenie poistenia pohodlne cez internet a informovať o aktuálnych ponukách poisťovní a finančných inštitúcií. Práca s týmto portálom je nenáročná, zadáte niekoľko základných informácií o vás a vašom vozidle a následne získate porovnanie ponúk poistenia jednotlivých poisťovní. Z nich si vyberiete to najvýhodnejšie poistenie pre vás a je to! Portál nie je určený len pre ľudí, ktorí kupujú nové auto a hľadajú najvýhodnejšie poistenie, môže byť super nástrojom na overenie si, či za poistenie na svoje auto neplatíte zbytočne veľa a ak áno, potom vás pravdepodobne bude zaujímať zrušenie PZP a výber nového, výhodnejšieho. Tak nečakajte, porovnávajte a získajte najvýhodnejšie havarijné a zákonné poistenie ešte dnes!