Nákup billboardovej plochy nie je príliš drahá záležitosť. Chceli by ste aj vy vlastné billboardy? Nechajte si ich vytlačiť vo firme Ravafol, ktorá sa špecializuje na veľkoformátovú tlač.

Billboardy a iné veľkoplošné reklamy, ale aj menšie propagačné plochy, stále nestratili na význame. Potenciálneho zákazníka vedia informovať, ale aj presvedčiť priamo v mieste predaja či v jeho okolí. Často máme nápad, dokonca konkrétny cieľ, ale nedotiahneme ho. Nemáme reklamnú agentúru, ani nevieme, kde si nechať billboard vyrobiť. Oslovte Ravafol. Firma sa špecializuje na veľkoplošnú tlač, a to už od grafického návrhu, cez tlač, až po montáž či následnú demontáž. Ďalšou špecializáciou firmy je svetelná reklama a LED panely.

Keď vás tlačí čas

Ravafol realizuje zákazky veľmi rýchlo. Firma pracuje v režime 24/7, teda 24 hodín denne a 7 dní v týždni. I vďaka tomu môžete mať svoj billboard vytlačený trebárs už za 24 hodín. Dopredu dostanete samozrejme kalkuláciu aj termín tlače, pokiaľ ide o štandardnú a nie expres zákazku.

Nemusíte zháňať grafika na prípravu vizuálu, ani niekoho, kto vám billboard či inú veľkoplošnú reklamu, prípadne BTL propagáciu inštaluje. O všetko sa dokáže postarať montážny tím Ravafol. A to vrátane doručenia vytlačenej zákazky akéhokoľvek rozmeru vlastnou dopravou či kuriérom.

Čo vám v Ravafol vytlačia?

Veľkoformátová tlač, ako sú billboardy, bigboardy, megaboardy, walboardy sú pre Ravafol samozrejmosťou. Rovnako ako rôzne menšie ATL formáty či BTL formáty. Napríklad citylight, shopboard, carwrap a retail pop.

Firma tlačí na papier, kartón, textil, plachty, sieťoviny, PVC, dosky, tapety, plexisklo, alu-sendviče, samolepky aj fólie. Vyrobí pre vás fasádne bannery, reklamné fasády, reklamné brány, woblery, plagáty, veľkoplošné obrazy, obranduje obchodné centrá, expo stolíky, stojany apod. To všetko rýchlo, profesionálne, na kľúč a za dobré ceny.