Investičné zlato dlhodobo patrí medzi najobľúbenejšie a najbezpečnejšie spôsoby, ako uchovať a zhodnotiť majetok. V posledných rokoch však nabralo investovanie do zlata nový rozmer vďaka technologickým inováciám, ako sú švýcarské zlaté slitky s hologramom od rafinérie Argor-Heraeus. Táto nová forma investičného zlata kombinuje tradičnú hodnotu s modernou bezpečnostnou technológiou.

Hologram ako garancia autentickosti

Hlavným rozdielom medzi tradičnými zlatými slitkami a tými s hologramom je zvýšená úroveň zabezpečenia. Hologram, ktorý je ražený priamo do kovu a nie je len obyčajnou nálepkou, poskytuje dodatočnú garanciu autenticity a kvality. Táto technológia, podobne ako v prípade pasov a bankoviek, zabraňuje možnému falšovaniu a zvyšuje dôveru v investíciu.

Kinebar® technológia pre maximálnu bezpečnosť

Inovatívna technológia Kinebar®, ktorá je chránenou obchodnou značkou spoločnosti UBS, pridáva k tradičným zlatým slitkom nový rozmer bezpečnosti. Kinebar® využíva difrakčný bezpečnostný prvok, tzv. kinegram, ktorý zmení svoj vzhľad a farbu v závislosti od uhla pohľadu. Táto technológia zabezpečuje, že každý slitek je unikátny a ťažko kopírovateľný.

Investičné zlato s hologramom ako symbol dôvery

Investičné zlato s hologramom predstavuje spoľahlivú možnosť pre tých, ktorí hľadajú nielen bezpečnú, ale aj technologicky pokročilú formu investície. Táto moderná forma investičného zlata je symbolom dôvery a zároveň zachováva všetky tradičné výhody investícií do zlata, ako sú stabilita a ochrana pred infláciou.

Výhody investície do zlata s hologramom

Okrem vyššej úrovne zabezpečenia ponúkajú zlaté slitky s hologramom aj estetickú hodnotu. Sú ideálnou voľbou pre investorov, ktorí hľadajú nielen finančnú bezpečnosť, ale aj eleganciu a unikátnosť vo svojich investíciách. Spoločnosť Zlatovna ako exkluzívny distribútor týchto slitkov v Českej republike a na Slovensku poskytuje širokú škálu služieb v oblasti investičného zlata.

Contents