Vytvoriť modernú webovú stránku v priebehu niekoľkých minút bez znalosti programovania? Ak si objednáte webovú prezentáciu od digitálnej agentúry, prípadne nejakého programátora na voľnej nohe, pripravte si stovky (veľakrát aj tisíce) euro. Ak však nemáte momentálne peniaze na rozhadzovanie, zrejme hľadáte riešenie za minimálne náklady.

Staňte sa dizajnérom aj webovým expertom v jednom

Služba saywebpage vám to umožní. Vytvoríte prostredníctvom nej webovej stránky, bez toho aby ste museli poznať HTML, CSS, PHP či JavaScript. Služba je určená najmä malým a stredným živnostníkom, spoločnostiam a podnikateľom, ktorí momentálne nemajú dostatočný rozpočet na návrh webu na mieru. Cez systém saywebpage si vytvoríte jednostranovú webovú prezentáciu, ktorú si môžete sami upravovať a aktualizovať, bez toho aby ste museli čakať na správcu webovej stránky. Veľkou výhodou produktu saywebpage je, že sa webová stránka ľahko udržuje.

Za skúšku nič nedáte

Ďalšou výhodou je, že vám tvorba stránok nezaberie príliš veľa času, pretože všetko je zotriedené do niekoľkých jednoduchých krokov. V neposlednom rade vás poteší, že si vyskúšate webové stránky zadarmo, takže ešte než začnete platiť určitý mesačný poplatok, môžete si systém ako taký vyskúšať. Vytvoriť novú elektronickú vizitku vskutku nič nie je.

A na koľko vás to vyjde?

Ako sme už spomenuli, systém si môžete vyskúšať zadarmo, aby ste vedeli, za čo budete platiť. Potom si môžete objednať jeden z dvoch balíčkov. Prvý je základný balíček, ktorý vyjde na 4 eurá mesačne. V ňom je zahrnutá doména, hosting 500 MB, jedna vlastná e-mailová schránka a formuláre. Samozrejmosťou je absencia reklám. Druhým variantom je neobmedzený balíček za 7 euro mesačne, ktorý zahŕňa doménu, hosting 1200 MB, tri vlastné e-mailové schránky, formuláre a možnosť napojenia na služby Google Analytics. Tvorba webových stránok vás teda nemusí zruinovať, ak nemáte vysoké požiadavky na funkcie.

Contents