Hľadáte vhodného dodávateľa manipulačných a prepravných obalov, pojazdových vozíkov či koliesok pre ich opravu a výrobu? Oslovte PK Group Slovakia.

Manipulačné a prepravné obaly sú dôležitou súčasťou výrobných aj logistických procesov. V PK Group SLOVAKIA s vami radi skonzultujú, aký typ prepraviek by vyhovoval práve vám. Môžu to byť napríklad KLT-prepravky. Tieto vynikajúce plastové prepravky už uchvátili dokonca celý jeden výrobný obor – automobilový priemysel. Pre ten sú nenahraditeľnými.

Odolné a udržateľné

KLT prepravky vynikajú vlastnosťami, ktoré ich robia ekologickými aj ekonomickými. Výrazne znižujú náklady firiem, pretože sú odolné a trvanlivé, ľahko sa udržujú a dobre sa s nimi manipuluje – ručne aj pomocou manipulačnej techniky.

Prepravky sú z hladkého materiálu, ktorý sa ľahko čistí. Majú odtokové kanáliky na odvod vody a ďalších tekutín. Rýchlo tak vyschnú a obsah zostáva v suchu. Prepravky nepoškodia kyseliny, lúh ani oleje a vydržia pomerne extrémne teploty, a to 20 °C pod nulou aj na opačnom spektre 100 °C.

Pripravené pre manipuláciu

Prepravky KLT sú pripravené pre ručnú aj strojnú manipuláciu. Pre ručnú majú ergonomické úchyty pre jednoduchý prenos. S ťažšími bremenami si môžete pomôcť kompatibilnými plastovými vozíkmi, ktoré PK Group SLOVAKIA taktiež dodáva. Spevnené steny a konštrukcia s drážkami sú potom bezpečné aj pre mechanickú manipuláciu.

Zakryť a zaplombovať

K prepravkám sa predávajú taktiež uzávery, ktoré presne zapadnú do výlisku prepravky. Majú v sebe naviac otvory umožňujúce zaplombovanie, a teda bezpečné zaistenie obsahu prepravky.

Potrebujete pojazdové kolieska?

PK Group SLOVAKIA je taktiež špecialistkou na pojazdové – kolieska a kolesá. Patrí k najväčším dodávateľom u nás. Vo firme vám pomôžu s výpočtami potrebnými pre výber koliesok, aj vám dodajú kolieska s vhodnými ložiskami.

Contents