V súčasnej dobe si najmä mladá generácia nedokáže predstaviť každodenné fungovanie bez mobilného telefónu. Dokonca niektorí tínedžeri nepotrebujú ani notebook či počítač, pretože všetky potrebné úkony, či už nákup v internetových obchodoch, posielanie e-mailov, prezeranie obrázkov, vykonávajú práve cez smartphone. Aj keď na druhú stranu, niektoré mobilné telefóny sú krehké a pokazia sa aj po najmenšom páde.

Snáď nikto nie je bezchybný. Občas sa stane, že o niečo zavadíte, vypadne vám smartphone z ruky a nešťastie je na svete. Ak nemáte ochranné sklo, rozbije sa displej. Ak spadne do kaluže, začne obrazovka preblikávať, až nakoniec zhasne a nereaguje. V takom prípade sa potom človek rozhoduje, či nájsť nejaký servis mobilov, alebo si radšej kúpiť úplne nový model.

Ako vybrať servis mobilov?

V prvom rade odporúčame, aby ste zašli do servisu, kde vám pracovníci prezradí, na koľko by takáto oprava vyšla. V niektorých prípadoch sa oprava oplatí, v iných zasa nie. Záleží na tom, koľko ste ochotní do opravy investovať. Ak teda hľadáte v hlavnom meste nejakú opravovňu telefónov, zadajte do vyhľadávača „mobilný servis v Bratislave“ a ihneď sa vám ponúkne hneď niekoľko zariadení, kam sa môžete ihneď vydať.

Opravy sú aj na počkanie

Takáto výmena displeja sa dnes vykonáva na počkanie, teda nemusíte mať hneď nočné mory z toho, že budete niekoľko dní bez smartphonu. Ešte než sa do konkrétneho servisu vydáte, zavolajte si, či majú voľno na opravu a či vám ju vykonajú okamžite, alebo či poskytujú aspoň náhradný telefón.

V Bratislave pôsobí opravovňa mobilnyservis.sk, ktorý vyrieši okamžite váš problém. Jedná sa o pojazdný servis mobilných telefónov, a tým prináša do danej oblasti naozajstnú revolúciu. Nemusíte chodiť do servisu vy, on príde za vami.