Je leto a prístrešok sa hodí doma na záhrade, na terase, aj pri podnikaní. Univerzálne riešenie ponúkajú nožnicové stany.

Letné tridsiatky bez zatienenia nie sú ničím, o čo by sme stáli. Ale čo keď sme na záhrade stále nepostavili zastrešenú pergolu? Či keď nás z klimatizovanej kancelárie vyženú na slniečko pracovné povinnosti – marketingové či obchodné? V oboch prípadoch pomôže zatienenie, ktoré poskytne nožnicový stan. Tento praktický pomocník dobre vypadá a je praktický v súkromí aj v podnikaní.

Záhradný stan dnes z hľadiska praktického vyžitia poráža aj pergoly

Jeho výhodou je predovšetkým úžasná mobilita. Jednoducho ho kedykoľvek a kamkoľvek premiestnite. Takže ráno pracujete pod stanom vedľa domu, cez poludnie pod ním servírujete obed uprostred trávniku a k večeru sa premiestnite do sadu a pohodlne pod prístreškom čistíte ovocie nazbierané na záhrade. Stan ako záhradný pavilón nám dokáž ponúknuť variabilný priestor, ktorý je možné poskladať z rôzne veľkých nožnicových stanov. Najväčší má 18 m2, avšak stany sú pripravené na skladanie do väčších celkov, takže plocha, ktorú zastrešíte, môže byť omnoho väčšia.

Veľkú variabilitu využijete i pri použití nožnicového stanu pre podnikanie

U nožnicových stanov nie sú variabilné iba rozmery. Voliť si môžete tiež farbu a priblížiť sa tak svojej corporate identity. Stany je možné používať s nepremokavou strechou spolu s bočnými panelmi, alebo bez nich. Textilné časti sa dajú potlačiť reklamou. Tieto stany sa hodia ako promo stánky. Nemusíte sa báť ani montáže a demontáže stanu. Zvládnuť sa to v jednej osobe. Stany sú veľmi ľahké, pritom odolné poveternostným vplyvom.

Už máte svoj nožnicový stan?

Nožnicový stan má veľmi bohaté možnosti využitia v rodinách aj vo firmách. Ide o zastrešenie s najlepším pomerom cena/výkon. Stany sú veľmi odolné a aj keď ich odolnosť predsa len niekedy zdolá extrémne počasie, firma Mutton, ktorá stany predáva, vám k nim dodá náhradné diely. Takže vám budú slúžiť ďalej.

Contents