Samsung Electronics Co., Ltd. sa spojila s viac ako 11 poprednými poskytovateľmi mobilného obsahu a služieb, aby ponúkla používateľom GALAXY NotePRO zadarmo predplatné novín, časopisov a tiež prémiové služby a aplikácie od poskytovateľov cloudových služieb alebo produktivity. Okrem toho sa používatelia môžu tešiť aj na ponuku lokálneho obsahu určeného pre používateľov z Českej republiky a Slovenska. Dostupnosť konkrétneho obsahu bude potvrdená pri uvedení prístrojov na domáci trh. „Teší nás, že vďaka spojeniu s najlepšími poskytovateľmi mobilného obsahu a služieb na svete môžeme našim zákazníkom poskytnúť špičkové aplikácie a služby. Kombinácia najlepšieho hardvéru spoločnosti Samsung s nebývalo širokou ponukou prémiových aplikácií, obsahu a služieb, zaistí zážitok, ktorý napĺňa všetky tvorivé potreby našich zákazníkov,“ povedal JK Shin, prezident a generálny riaditeľ IT a mobilnej divízie Samsung Electronics.

Tablet Samsung, GALAXY NotePRO

Nové tablety Samsung GALAXY NotePRO a TabPRO špecificky zamerané na vysoko sofistikovaných mobilných používateľov, ktorí hľadajú najvyšší výkon a schopnosti v súčasnej dobe na trhu, rozširujú svoju produktivitu prostredníctvom bezkonkurenčnej škály mobilného obsahu a služieb. Tieto tablety sú navrhnuté tak, aby podporovali všetky používateľské potreby a poskytovali viac progresívnu mobilnú skúsenosť pri práci, doma a pri hraní hier. Dodávajú pridanú hodnotu prostredníctvom vopred nainštalovaných aplikácií a služieb či obsahu zadarmo na stiahnutie.

Typ a dostupnosť zdarma ponúkaného obsahu*

Služba

Ponuka

Bitcasa1TB úložného priestoru na 3 mesiace
Bloomberg Businessweek+Predplatné zdarma na 12 mesiacov
BlurbKupón zdarma
Cisco WebEx MeetingsPredplatné služby Premium 8 zdarma na 6 mesiacov
Dropbox50 GB zdarma na 2 roky (100 GB za 99 dolárov ročne)
EasilyDo ProAplikácia zdarma na stiahnutie
Evernote**3-12 mesiacov zdarma (v závislosti na krajine)
Hancom OfficeAplikácia zdarma
LinkedIn3 mesiace členstva LinkedIn Premium
LIVESPORT.TVPredplatné zdarma na 6 mesiacov
NY Times**Predplatné zdarma na 12 týždňov
Oxford Advanced Learner’s A-ZAplikácia zdarma na stiahnutie
Remote PCAplikácia zdarma na 2 roky
Sketchbook for Galaxy**Aplikácia zdarma na stiahnutie

** Iba GALAXY NotePRO (12.2) a TabPRO (12.2)

Viac o našich partneroch:

Bitcasa
Bitcasa umožňuje používateľom ukladať, zdieľať, zálohovať a prenášať všetky digitálne súbory v súkromnom a bezpečnom cloude. Majitelia tabletov Samsung GALAXY NotePRO a TabPRO na celom svete môžu rozšíriť svoje úložisko na tri mesiace v rámci Bitcasa Premium Plan (1 TB úložného priestoru) zdarma pri aktivácii. „Množstvo digitálneho obsahu spotrebiteľov rastie neuveriteľnou rýchlosťou a ľudia chcú zároveň pružnejšie a bezpečnejšie spôsoby zdieľania a ukladanie obsahu. Naše partnerstvo so spoločnosťou Samsung dáva majiteľom GALAXY NotePRO a TabPRO prvotriednu mobilnú platformu s pridaným bezpečným skladovaním pre digitálny životný štýl,“ povedal Brian Taptich, generálny riaditeľ spoločnosti Bitcasa.

Bloomberg Businessweek+
Čítajte si Bloomberg BusinessWeek+ zadarmo po dobu jedného roka a získajte nový pohľad na obchodné novinky vo svete a trendy na trhu spolu s exkluzívnym obsahom a interaktívnymi funkciami, ktoré obohatia váš zážitok z čítania. Bloomberg BusinessWeek+ je špeciálne optimalizovaný pre S Pen. „S radosťou poskytujeme oceňovaný obsah Bloomberg BusinessWeek+ na čítanie na najlepšej platforme vo svojej triede. Prémiová zobrazovacia technológia tabletov GALAXY a funkcia S pen umožňuje predplatiteľom Bloomberg BusinessWeek+ mať viac vizuálne pohlcujúci zážitok s novými schopnosťami, ako je zapisovanie poznámok k článku alebo zobrazenie článku jednoduchým pohybom nad titulkom,“ povedal Oke Okaro, Global Head & GM of Mobile and Connected Devices, Bloomberg L.P.

• Blurb
Vlastná publikačná platforma Blurb umožňuje majiteľom tabletov Samsung GALAXY NotePRO a TabPRO vytvoriť vysoko kvalitné fotografické knihy priamo z vopred nainštalovanej aplikácie Samsung Story Album, ktorá je tiež k dispozícii na mobilnom telefóne Samsung GALAXY S4. Veľké displeje nových tabletov GALAXY NotePRO a TabPRO s vysokým rozlíšením zjednodušujú prevod snímok do digitálnych alebo tlačených fotografických kníh. Všetci používatelia automaticky dostanú zľavu 5 dolárov na ich prvý nákup. „Toto trvajúce partnerstvo medzi Blurb a Samsung zdôrazňuje záväzok oboch spoločností k tvorivosti a sebavyjadreniu. Vďaka veľkým displejom s vysokým rozlíšením slúžia tablety Samsung GALAXY ako optimálne médium pre privedenie príbehov našich používateľov k životu,“ povedal zakladateľ a generálny riaditeľ Blurb, Eileen Gittins.

• Cisco WebEx® Meetings
Teraz je stretnutie na cestách jednoduchšie ako inokedy pomocou mobilnej aplikácie Cisco WebEx Meetings umiestnenej na domovskej obrazovke tabletov Samsung. WebEx Meetings je špičkové riešenie webových konferencií, ktoré poskytuje ľahký a nákladovo efektívny spôsob, ako spolupracovať a stretnúť sa v reálnom čase. Plánovanie, zvolávanie schôdzok a pripájanie sa k nim, zobrazenie obsahu rokovaní a stretnutí tvárou v tvár prostredníctvom obojsmerného videa. Tablety Samsung ponúknu tiež špeciálne funkcie vrátane delegovania hovoru do rokovaní na WebEx, začatie schôdzky zo zoznamu kontaktov alebo zdieľanie obrazovky pre optimálnu spoluprácu. Používatelia si môžu vychutnať zadarmo WebEx Meetings Premium 8 zadarmo počas šiestich mesiacov.** „Či už sú ľudia na cestách, alebo doma, mali by byť schopní navzájom spolupracovať rovnako, ako keby sedeli v rovnakej miestnosti. Tablety Samsung GALAXY sú vynikajúcou platformou pre Cisco WebEx Meetings, pretože používateľom túto skúsenosť umožňujú. Spoločne poskytujeme výnimočný zážitok z mobilnej spolupráce v celom rade zariadení, čo umožňuje podnikovým používateľom spolupracovať s kýmkoľvek, kdekoľvek a kedykoľvek,“ povedal Rowan Trollope, Cisco senior viceprezident a generálny manažér, Collaboration Technology Group.

** Obmedzenia pre Cisco WebEx Meetings sú uvedené tu: www.webex.com/go/samsungoffer

• Dropbox
Dropbox zjednodušuje prácu a osobný život miliónom ľudí tým, že im poskytuje ich dokumenty, fotografie a videá kdekoľvek a umožňuje im ich jednoducho zdieľať. Službu používa viac ako 200 miliónov ľudí a 4 milióny firiem, ktoré ukladajú viac ako 1 miliardu súborov za deň. Dropbox ponúka 50 GB voľného miesta na dobu dvoch rokov pre nové tablety Samsung GALAXY NotePRO a TabPRO. „Stovky miliónov ľudí na celom svete sa spolieha na Dropbox, aby boli ich najdôležitejšie veci v bezpečí. Dropbox spolupracuje so spoločnosťou Samsung, aby dal používateľom okamžitý prístup k ich fotografiám, videám a dokumentom, nech sú kdekoľvek. S radosťou rozširujeme naše partnerstvo na nové tablety Samsung GALAXY, aby sme pomohli ľuďom zjednodušiť ich prácu a osobný život,“ povedala Christine Moon, šéfka mobilných partnerstiev a zariadení na Dropbox.

• EasilyDo Pro pre tablet
EasilyDo je istotou, že so svojím Samsung GALAXY NotePRO nikdy nič nezmeškáte. Aplikácia vás proaktívne upozorňuje na narodeniny, kontroluje dopravu, upozorňuje na zlé počasie, sleduje zásielky, organizuje kontakty a ďalšie! S aplikáciami Quad View Multi Window a Air View všetko ľahko spravujete na veľkom, jasnom displeji jednoduchým priložením S Pen. „Používatelia EasilyDo oceňujú nástroje, ktoré podporujú zvýšenie produktivity. Tablety Samsung GALAXY preto poskytujú perfektný nástroj, pretože ponúkajú funkcie umožňujúce multitasking a efektivitu na veľkej a perfektne vymedzenej obrazovke,“ povedal Mikael Berner, CEO a spoluzakladateľ EasilyDo.

• Evernote
Táto oceňovaná aplikácia umožňuje používateľom žiť a pracovať efektívnejšie so schopnosťou zachytiť a okamžite si vybaviť dôležité informácie. Od myšlienok a nápadov k dokumentom a inšpirujúcim skicám, synchronizuje Evernote tieto základné poznámky automaticky prostredníctvom niekoľkých zariadení. Používatelia tabletov Samsung GALAXY NotePRO a TabPRO získajú neobmedzený mesačný prístup pre synchronizáciu poznámok S Note s aplikáciou Evernote a až na 12 mesiacov zadarmo aplikáciu Evernote Premium. „Používatelia Evernote žijú a pracujú s niekoľkými zariadeniami a práve tablety v tomto zohrávajú čoraz dôležitejšiu úlohu. Rozšírené možnosti zaznamenávania poznámok pomocou tabletov GALAXY uľahčujú okamžité zachytávanie a vyvolávanie myšlienky, zdieľanie vytvorených poznámok a preskúmavanie obsahu. To je dnes jeden z najmocnejších a najproduktívnejších zážitkov s Evernote na tablete,“ povedal Alex Pachikov, viceprezident partnerstva v Evernote.

• Hancom Office
Hancom Office pre Android je určený používateľom PC s komfortnými funkciami pre začínajúcich používateľov a profesionálnymi funkciami pre pokročilých používateľov. Hancom Office je preto ideálnym kancelárskym programom ako pre štúdium, tak aj pre pracovné prostredie. Pomocou Hancom Office pre Android, ktorý poskytuje zvýšenú kompatibilitu a podporuje celý rad formátov dokumentov, môžu používatelia Samsung GALAXY NotePRO a TabPRO plne preskúmať prostredie Smart Work. „Vybavenie profesionálnou kancelárskou technikou Hancom je nesmierne významnou príležitosťou pre rad mobilných zariadení svetovej triedy, ako je Samsung GALAXY NotePRO a TabPRO. Táto spolupráca poskytne používateľom spoločnosti Samsung výkonnú platformu pre produktivitu a ďalej pomôže vymedziť Hancom ako globálnu softvérovú spoločnosť,“ povedal Hong-goo Lee, generálny riaditeľ Hancom.

• LinkedIn
LinkedIn je najväčšou svetovou profesijnou sieťou s 259 miliónmi členov vo viac ako 200 krajinách a územiach po celom svete. Mobilní používatelia môžu vyťažiť maximum, nech sú kdekoľvek, zostať v kontakte s ľuďmi, ktorých poznajú, objavovať novinky zo všetkých oblastí biznisu a podeliť sa o svoje skúsenosti. Používatelia tabletov Samsung GALAXY NotePRO a TabPRO budú mať členstvo v LinkedIn Premium po dobu troch mesiacov zadarmo.

„Profesionáli s členstvom na LinkedIn sú stále mobilnejší, a pritom potrebujú zostať v spojení so svojou sieťou kontaktov, objavovať postrehy z priemyslu a podeliť sa o svoje skúsenosti, nech sú kdekoľvek. Tablety Samsung GALAXY rozširujú túto skúsenosť, pretože ponúkajú prvotriednu technológiu, ktorá umožňuje používateľom prístup k obsahu. Súčasne používatelia získajú oveľa viac informácií na cestách, takže môžu byť viac produktívni a úspešní,“ povedal Josh Graff, riaditeľ LinkedIn Marketing Solutions, EMEA.

• LIVESPORT.TV
LiveSport je domovom mnohých populárnych športov, ktoré sú naživo streamované cez digitálne platformy. Ide o sieť prémiových on-line športových kanálov predstavujúcich najlepšie športové súťaže z celého sveta. „Ako oficiálny domov prémiových športov naživo vysielaných cez digitálne platformy sa neustále snažíme poskytovať našim divákom zážitok najvyššej kvality. Tablety Samsung GALAXY umožňujú tento mimoriadny zážitok, pretože ponúkajú masívny širokouhlý displej s krištáľovo čistým rozlíšením, ktorý poskytuje našim divákom ohromujúci vizuálny prístup k živému pokrytiu množstva popredných športových líg a pohárových súťaží z celého sveta,“ povedal Oliver Slipper, spolumajiteľ PERFORM, majiteľ LiveSport.

• NY Times
Používatelia Samsung GALAXY NotePRO a TabPRO budú vždy v obraze pomocou všetkých najnovších správ NY Times na obrazovke svojho tabletu s vysokým rozlíšením. Aplikácia prichádza s voľnou 7-dennou skúšobnou verziou, a následne s predplatným na 12 týždňov zadarmo.

Oxford Advanced Learner’s A-Z
Slovník Oxford Advanced Learner’s Dictionary používa viac ako 35 miliónov ľudí a je k dispozícii na stiahnutie zadarmo. Používatelia dostanú bezplatnú verziu aplikácie (bez audio funkcie s výslovnosťou) pre rýchly a jednoduchý prístup k viac ako 180 tisícom anglických slov, fráz a významov. „S radosťou spolupracujeme so spoločnosťou Samsung a spoločne prinášame používateľom nových tabletov Samsung GALAXY vedúci slovník Oxford Advanced Learner na trhu. Aplikácie Oxford Advanced Learner’s AZ pomáha pochopiť, čo slová znamenajú a ako ich používať. Podporuje funkciu Viac okien spoločnosti Samsung, takže slovník je možné otvoriť v jednom okne a súčasne mať spustenú inú aplikáciu v druhom okne. Je tak ideálnym nástrojom pre referenčné a študijné účely,“ povedal Paul Riley, riaditeľ Channel a Partnerships na Oxford University Press.

• Remote PC
Používatelia Samsung GALAXY NotePRO a TabPRO môžu bez problémov spúšťať a spravovať svoje domáce alebo kancelárske stolové počítače cez Wi-Fi, 3G alebo LTE. Môžu tak používať svoje obľúbené programy a upravovať a ukladať súbory na diaľku s istotou, že im nič neunikne ani na cestách. Používatelia budú môcť ovládať myš, klávesnicu (s funkčnými tlačidlami a klávesovými skratkami), multimédiá, prezentácie alebo systémové príkazy. „Pre nás bolo úplne jasné stať sa partnerom spoločnosti Samsung v súvislosti s uvedením nových tabletov radu GALAXY NotePRO a TabPRO. Naša aplikácia Remote PC je perfektným doplnkom pre používateľov mobilných zariadení Samsung, pretože im poskytuje bezproblémový spôsob, ako zostať v spojení s ich PC doma alebo v kancelárii prostredníctvom jedného z najlepších mobilných zariadení na súčasnom trhu,“ povedal Heyongsoo Seo, generálny riaditeľ spoločnosti RSUPPORT.

• Sketchbook pre GALAXY
Autodesk Sketchbook pre GALAXY, populárna aplikácia pre maľovanie a kreslenie v mobilnom telefóne a tablete, umožňuje používateľom vytvárať všetko – od rýchlych skíc až po majstrovské diela. Používatelia tabletu Samsung GALAXY NotePRO a TabPRO môžu používať S Pen a Sketchbook pre GALAXY a tak popustiť uzdu svojej tvorivosti a premeniť svoje zariadenia v odrazový mostík pre nové nápady.

Viac informácií o GALAXY NotePRO a TabPRO nájdete na www.samsungmobilepress.com alebo na m.samsungmobilepress.com

Nový rad Samsung GALAXY NotePRO a TabPRO bude vystavený na veľtrhu CES 2014 v stánku Samsung č. 12004 od 7. januára do 10. januára 2014.

* Uvedené služby nemusia byť k dispozícii vo všetkých regiónoch a funkcie sa môžu líšiť podľa konkrétneho regiónu. Poskytovateľ služieb môže taktiež kedykoľvek zmeniť názov a/alebo hodnotu aplikácie.

Orifiálna tlačová správa SAMSUNGu