Poškrabaný displej, to je pohroma. Drahý prístroj s pošramoteným zdravím padá na cene, pretože pri predaji často bežní ľudia vnímajú najskôr jeho vizuálnu bezchybnosť. Chrániť displej však nemusíme len v rámci jeho hodnoty, ale aj funkcie. Dotykový displej citlivý vďaka obsahu viacerých senzorov je predsa len náchylnejší na problémy s poškirabaním, než bežné sklá na klasickom telefóne. Nuž a keď chrániť displej, tak prečo nie štýlovo?

Belenty púzdra

Spojenie ľudí z Prahy a Ženevy prinieslo nové inšpirácie a riešenia pre potreby technologických noviniek. V Českej republike ručne šité púzdra na mobilné telefóny a tablety pod značkou Belenty sú považovateľné za luxusné a zaujímavé kúsky. Určené skôr pre náročnejších ľudí, nie sú len púzdrom, ale aj akýmsi čističom a elegantným doplnkom zároveň. Čističom aj pre vnútornú stavbu, ktorá je vyrobená z vlnenej plste, čím pri vsúvaní a vysúvaní smartphonu dochádza k čisteniu jeho displeja, aj zadnej strany od odtlačkov a bežných nečistôt pri používaní. Púzdra vyrábajú z talianskej kože, ba dokonca je k dispozícií objednať si aj vytlačenie vlastných iniciálov, alebo ak chcete, písmen, ktoré pre vás niečo znamenajú.

Belenty púzdra

Variácie:
Obaly sú vyrábané pre tablety aj mobilné telefóny značiek Apple, Samsung, HTC a Sony Ericsson, čo sú vlastne lídri na trhu smartphone a tabletov. Sú dve hlavné farebné vyhotovenia, niekoľko modelov a v ponuke má výrobca aj rukavice do mrazu, ktoré je možné použiť na ovládanie dotykových displejov.

Belenty púzdra

zdroj: belenty.com